Lagermitarbeiter: Verlader für Pakete (m/w/d)

Location
Regensburg, Bayern
Job Type
Permanent
Posted
20 Sep 2022
JOB DESCRIPTION REGENSBURGI CSOMAGKÖZPONTUNK SZÁMÁRA, AZONALI KEZDÉSEL RÉSZMUNKAIDŐBE, HATÁROZOTT ES HATÁROZATLAN MUNKASZERZŐDÉSSEL KERESÜNK CSOMAGRAKODÓT/ SZORTÍROZÓT (F/N)

AZ ELSŐ LÉPÉS AHHOZ, HOGY ELÉRD, AMIT AKARSZ, HOGY HIGGY MAGADBAN HOGY KÉPES VAGY RÁ.

CSAPATUNKBAN MINDENKI SZÁMÁRA VAN EGY IDEÁLIS HELY.

Feladatok

Munkanapok hétfőtől pentekig a csomagok be- és kirakodása maximum 31,5 kg-ig.

Elvárások

Legalább 18 éves

  • nagy munkabirás, terhelhetőség, rugalmasság
  • megbízható és elkötelezett
  • kifogástalan erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

12,60 EUR brutto orabér és vonzó szociális juttatások egy világszerte sikeres és ismert nagyvállalatnál

  • Délutáni váltás 13:30-tól 20:45-ig
  • Délelőtti váltás 07:45-től 13:45-ig
  • Éjszakai váltás 22:30-tól 07:00-ig

Jelentkezését a következő címre várjuk

Deutsche Post AG, Niederlassung Betrieb , 94312 Straubing, vagy e-mailben a

cimre .

Örülnénk ha te is a csapatunk része lennél

Werde Lagermitarbeiter

... Jetzt bewerben klicken und weiterlesen!

Details

  • Job Reference: 717144764-2
  • Date Posted: 20 September 2022
  • Recruiter: Deutsche Post AG
    Deutsche Post AG
  • Location: Regensburg, Bayern
  • Salary: On Application
  • Sector: Transport & Logistics
  • Job Type: Permanent